Novinky

Dobrý den

Televizní komoda je super a nádherná,děkuji za návrh a realizaci. Nyní si musíme pořídit lepší televizi, ta nám kazí dojem. Zaplatím hned ráno v práci a těším se na další spolupráci.

Cihlářová (Brno) 17.4.2009

Dobrý den pane Růžičko

Velmi děkuji za krásnou skříň, která je obdivem všech návštěv. Jsem ráda, že jsem dala na Vaše doporučení. Manželovi se skříň také moc líbí.

Hezký víkend

Marková (Brno) 22.11.2010

Dobrý den

Chtěl bych Vám poděkovat za moc pěkný televizní stolek, pochvalte prosím montážníky, byly slušní , rychlí a ochotní. Mezi řemeslníky také nebývá zvykem aby nábytek i vyleštili a vše uklidili.

Ať se Vám daří

Janotka (Hostěnice)

Dobrý den,

částka byla uhrazena 26.2.2010. Díky moc za vše, jsme velmi spokojeni.

Hezký den

Drozdová

Dobrý den pane Dvořáku,

Moc děkuji za kvalitní provedení skříně. Jsme moc spokojení… Děkuji vám i za ten kravatník. Fakturu od pana Růžičky jsem e-mailem obdržel. Díky za spolupráci.

S pozdravem,

Ing. Martin Hoffmann (Brno) 21.2.2011

Vážení pánové

Děkuji za krásnou skříň a profesionální přístup od prodejny, přez zaměření, až po samotnou montáž. Jsem s Vašimi službami velmi spokojená, budu doporučovat.

Dofková (Brno) 22.6.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Dobrý den pánové

Rád bych poděkoval za krásný nábytek v pokoji pro dceru, vše se moc povedlo a líbí se nám. Děkuji firmě za příkladnou péči o od návrhu na prodejně, až po konečnou realizaci.

Díky a pěkný den

Rygrovi (Kroměříž) 11.3.2008

Dobrý večer,

jsme moc spokojeni, děkujeme, bude potřeba pouze malé seřízení jedněch dveří na nové skříni, ještě jednou děkujem a v pondělí si zavoláme,

Hezký víkend

Pokorný (Renault Pokorny Brno) 3.2.2010

Vážení pánové,

dnes obdrženou fakturu jsem už zaplatila. Bežně platím až ve splatnosti; u vás jsem udělala výjimku. S prací vašich hochů, kteří mi montovali tři skříně, jsem velice spokojena. Myslím, že jsou to velice dobří zaměstnanci a svoji práci dělají s radostí a dobře. Přeji vaší firmě hodně úspěchů.

Děkuji a zdravím

Alena Putzova (Praha) 18.8.2010

Dobrý den pane Dvořáku

Skříń máme hotovou a je super a moc se mi líbí! Poděkujte prosím Vašim montérum za perfektní práci, využiji Vaše služby zanedlouho znovu. Pošlete mi prosím podklady pro platbu.

Těším se a pěkný den

Zycháček (Kroměříž) 26.2.2009

Pane Dvořáku,

dorazila jsem konečně domu. Pánové odvedli skvělou práci! Moc chválím :) Pošlete prosím fakturu, obratem zaplatím a mám skříň ještě o týden dřív :)

Díky

Dvořáková (Praha) 16.7.2010

Dobrý den.

Mnohokrát děkujeme, s takovou rychlostí jsme nepočítali - jste úžasní.

Vávrovi (Brno) 11.10.2010

Vzorníky - výplně dveří pro vestavěné skříně na míru

Lamino

Nejpoužívanější materiál na korpusy pro vestavěné skříně, komody, noční stolky, kuchyně i ostatní nábytek - laminová dřevotříska. Tento materiál je oblíben pro svoji dlouhou životnost, materiálovou stálost a nízkou cenu. Je dodáván v širokém spektru dekorů a imitací.
Laminová zástavba do skříně se vyrábí přímo na míru dle vašich požadavků. Standartní tloušťka používaná na většinu nábytku je 18mm, vyrábí se ale až do síly 35mm. Větší tloušťky lze použít např. pro designový nábytek, knihovny, noční stolky, dětské pokoje nebo kancelářský nábytek. Lamino desky jsou formátovány na NC velkoplošné dělící pile řízené počítačem, která zaručuje absolutní přesnost řezaných dílců a zaručuje maximální kvalitu řezu. Jednotlivé dílce jsou olepovány velmi odolnou tvrzenou ABS hranou na olepovacím stroji s předfrézovací jednotkou.

 

Lacobel

Lakobel je výplň používaná především pro designové a moderní vestavěné skříně. Je to 4mm silné sklo, které je z jedné strany nabarveuo odstínem RAL a podlepeno bezpečnostní fólií.. Lakobel je sklo neprůhledné, takže pokud si zákazník nepřeje, aby bylo do skříně vidět, jako je tomu např. u lakomatu, je ideálním řešením. Lakobel je materiál moderní a proto je vhodné ho kombinovat převážně s kovovými prvky jako jsou hliníkové rámy. 


Satinplex

Akrylátové plexisklo s matně sametovým oboustranným povrchem. Do současné doby byly průsvitné skleněné výplně pro vestavěné skříně omezeny pouze na mléčné a bezbarvé sklo, nyní, po příchodu Satinplexu vybíráte ze 6 barev sametově průsvitného skla s unikátními vlasnostmi.

    • Velmi nízká hmotnost dveří ze satinplexu
    • Odolnost proti rozbití (nelze rozbít na střepy)
    • Barevná stálost a tím pádem dlouhá životnost
    • Nešpiní se otisky prstů

Udržba a čištění
Nečistoty ze Satinplexu lze odstranit Okenou nebo pouze otřít vlhkým hadříkem.

 

Zrcadla

Zrcadlovou výplň zná téměř každý z nás. Je tvořena 4mm silným sklem se zrcadlovým efektem. Zrcadla jsou dodávána ve třech základních provedeních:

stříbrné zrcadlo

Toto zrcadlo vytváří reálný obraz a pomáhá prosvětlit jinak tmavé místnosti. Nejčastěji se používá pro vestavěné skříně do chodeb a tmavších místností.

bronzové zrcadlo 

Toto zrcadlo je zabarveno do hněda a má tendenci skrývat detaily (nelze se před ním kvalitně obléci ani nalíčit). Nejčastěji se používá pro vestavěné skříně do ložnice.

grafitové zrcadlo

 

 

 

Toto zrcadlo vytváří reálný obraz s černým nádechem. Nejčastěji se používá pro vestavěné skříně do chodeb a díky svému specifickému zabarvení také pro designový nábytek.

Zobrazit plnou verzi webu

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

 
Zavřít