Novinky

Dobrý den

Televizní komoda je super a nádherná,děkuji za návrh a realizaci. Nyní si musíme pořídit lepší televizi, ta nám kazí dojem. Zaplatím hned ráno v práci a těším se na další spolupráci.

Cihlářová (Brno) 17.4.2009

Dobrý den pane Růžičko

Velmi děkuji za krásnou skříň, která je obdivem všech návštěv. Jsem ráda, že jsem dala na Vaše doporučení. Manželovi se skříň také moc líbí.

Hezký víkend

Marková (Brno) 22.11.2010

Dobrý den

Chtěl bych Vám poděkovat za moc pěkný televizní stolek, pochvalte prosím montážníky, byly slušní , rychlí a ochotní. Mezi řemeslníky také nebývá zvykem aby nábytek i vyleštili a vše uklidili.

Ať se Vám daří

Janotka (Hostěnice)

Dobrý den,

částka byla uhrazena 26.2.2010. Díky moc za vše, jsme velmi spokojeni.

Hezký den

Drozdová

Dobrý den pane Dvořáku,

Moc děkuji za kvalitní provedení skříně. Jsme moc spokojení… Děkuji vám i za ten kravatník. Fakturu od pana Růžičky jsem e-mailem obdržel. Díky za spolupráci.

S pozdravem,

Ing. Martin Hoffmann (Brno) 21.2.2011

Vážení pánové

Děkuji za krásnou skříň a profesionální přístup od prodejny, přez zaměření, až po samotnou montáž. Jsem s Vašimi službami velmi spokojená, budu doporučovat.

Dofková (Brno) 22.6.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Dobrý den pánové

Rád bych poděkoval za krásný nábytek v pokoji pro dceru, vše se moc povedlo a líbí se nám. Děkuji firmě za příkladnou péči o od návrhu na prodejně, až po konečnou realizaci.

Díky a pěkný den

Rygrovi (Kroměříž) 11.3.2008

Dobrý večer,

jsme moc spokojeni, děkujeme, bude potřeba pouze malé seřízení jedněch dveří na nové skříni, ještě jednou děkujem a v pondělí si zavoláme,

Hezký víkend

Pokorný (Renault Pokorny Brno) 3.2.2010

Vážení pánové,

dnes obdrženou fakturu jsem už zaplatila. Bežně platím až ve splatnosti; u vás jsem udělala výjimku. S prací vašich hochů, kteří mi montovali tři skříně, jsem velice spokojena. Myslím, že jsou to velice dobří zaměstnanci a svoji práci dělají s radostí a dobře. Přeji vaší firmě hodně úspěchů.

Děkuji a zdravím

Alena Putzova (Praha) 18.8.2010

Dobrý den pane Dvořáku

Skříń máme hotovou a je super a moc se mi líbí! Poděkujte prosím Vašim montérum za perfektní práci, využiji Vaše služby zanedlouho znovu. Pošlete mi prosím podklady pro platbu.

Těším se a pěkný den

Zycháček (Kroměříž) 26.2.2009

Pane Dvořáku,

dorazila jsem konečně domu. Pánové odvedli skvělou práci! Moc chválím :) Pošlete prosím fakturu, obratem zaplatím a mám skříň ještě o týden dřív :)

Díky

Dvořáková (Praha) 16.7.2010

Dobrý den.

Mnohokrát děkujeme, s takovou rychlostí jsme nepočítali - jste úžasní.

Vávrovi (Brno) 11.10.2010

Vzorníky - rámy pro vestavěné skříně na míru

Správný výběr rámů na vestavěné skříně je nesmírně důležitý. Dotváříme tím celkový vzhled skříně. Vnitřní vestavba skříně se navrhuje, aby splňovala požadavky praktičnosti a rozmanitosti úložného prostoru, ale posuvné dveře jsou hlavně tím "hezkým". Druhů rámů je velké množství a jejich cena je mnohdy vodítkem ke konečnému rozhodnutí. Našim zákazníkům se ale snažíme radit že cena by tím hlavním být neměla. Vestavěné skříně si domů nepořizujeme na půl roku. Měly by dotvářet celkový dojem z vašeho interiéru a splňovat vaše požadavky. Pokud navštívíte naše design studio, nebo zvolíte přímo zaměření, zjistíte že hlavními kritérii výběru jsou tvar, materiál a povrchová úprava. Hlavním kritériem pro rozdělení rámů na vestavěné skříně je materiál.

Rámy ocelové

Ocelové rámy na vestavěné skříně jsou tvořeny ohýbaným plechem o síle 0,5 mm. Jsou dodávány pouze v jednom profilu, ovšem děleném na dvě velikosti. Povrchová úprava těchto rámů je buď klasická barva, nebo fólie v imitaci dřevodekoru.

Rámy ocelové F1

Tyto rámy jsou, vzhledem k jejich nižší ceně, používány převážně na vestavěné skříně do kanceláří a na zakázky s omezeným rozpočtem. Jejich profil se trošku hůře chytá a našim zákazníkům doporučujeme spíše rámy hliníkové.

Rámy ocelové F2

Ocelové rámy F2 jsou užší variantou rámů F1. Jejich použití je opět hlavně pro kancelářský nábytek, skříně do skladu, atd.

 

Rámy hliníkové

Tyto rámy jsou tvořeny hliníkovým profilem, která se dodává v několika tvarech a povrchových úpravách. Oproti ocelovým rámům(4 roky) na něj dáváme záruku 10 let. V dnešní moderní době, kdy návrh každého interiéru, vestavěné skříně, kuchyňské linky či ostatního nábytku vetšinou počítá s použitím kovových prvků, jsou hliníkové rámy ideálním materiálem. Hliníkové rámy se dělí na tři základní kategorie. Jsou to rámy v barvě, rámy s fólií a rámy s dýhou. Dále pak tyto rámy dělíme dle tvaru na:

EC-10, OC-10 ...  tyto rámy na vestavěné skříně jsou dodávány v provedení stříbrná, zlatá, šampaň, oliva, bílá, bronz

M4-10, EN-10 ...  tyto rámy na vestavěné skříně jsou dodávány pouze ve stříbrném provedení

 

 

Rámy hliníkové EC-10

Rámy hliníkové EN-10Rámy hliníkové OC-10


 


 

 

Zobrazit plnou verzi webu

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

 
Zavřít