Novinky

Dobrý den

Televizní komoda je super a nádherná,děkuji za návrh a realizaci. Nyní si musíme pořídit lepší televizi, ta nám kazí dojem. Zaplatím hned ráno v práci a těším se na další spolupráci.

Cihlářová (Brno) 17.4.2009

Dobrý den pane Růžičko

Velmi děkuji za krásnou skříň, která je obdivem všech návštěv. Jsem ráda, že jsem dala na Vaše doporučení. Manželovi se skříň také moc líbí.

Hezký víkend

Marková (Brno) 22.11.2010

Dobrý den

Chtěl bych Vám poděkovat za moc pěkný televizní stolek, pochvalte prosím montážníky, byly slušní , rychlí a ochotní. Mezi řemeslníky také nebývá zvykem aby nábytek i vyleštili a vše uklidili.

Ať se Vám daří

Janotka (Hostěnice)

Dobrý den,

částka byla uhrazena 26.2.2010. Díky moc za vše, jsme velmi spokojeni.

Hezký den

Drozdová

Dobrý den pane Dvořáku,

Moc děkuji za kvalitní provedení skříně. Jsme moc spokojení… Děkuji vám i za ten kravatník. Fakturu od pana Růžičky jsem e-mailem obdržel. Díky za spolupráci.

S pozdravem,

Ing. Martin Hoffmann (Brno) 21.2.2011

Vážení pánové

Děkuji za krásnou skříň a profesionální přístup od prodejny, přez zaměření, až po samotnou montáž. Jsem s Vašimi službami velmi spokojená, budu doporučovat.

Dofková (Brno) 22.6.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Dobrý den pánové

Rád bych poděkoval za krásný nábytek v pokoji pro dceru, vše se moc povedlo a líbí se nám. Děkuji firmě za příkladnou péči o od návrhu na prodejně, až po konečnou realizaci.

Díky a pěkný den

Rygrovi (Kroměříž) 11.3.2008

Dobrý večer,

jsme moc spokojeni, děkujeme, bude potřeba pouze malé seřízení jedněch dveří na nové skříni, ještě jednou děkujem a v pondělí si zavoláme,

Hezký víkend

Pokorný (Renault Pokorny Brno) 3.2.2010

Vážení pánové,

dnes obdrženou fakturu jsem už zaplatila. Bežně platím až ve splatnosti; u vás jsem udělala výjimku. S prací vašich hochů, kteří mi montovali tři skříně, jsem velice spokojena. Myslím, že jsou to velice dobří zaměstnanci a svoji práci dělají s radostí a dobře. Přeji vaší firmě hodně úspěchů.

Děkuji a zdravím

Alena Putzova (Praha) 18.8.2010

Dobrý den pane Dvořáku

Skříń máme hotovou a je super a moc se mi líbí! Poděkujte prosím Vašim montérum za perfektní práci, využiji Vaše služby zanedlouho znovu. Pošlete mi prosím podklady pro platbu.

Těším se a pěkný den

Zycháček (Kroměříž) 26.2.2009

Pane Dvořáku,

dorazila jsem konečně domu. Pánové odvedli skvělou práci! Moc chválím :) Pošlete prosím fakturu, obratem zaplatím a mám skříň ještě o týden dřív :)

Díky

Dvořáková (Praha) 16.7.2010

Dobrý den.

Mnohokrát děkujeme, s takovou rychlostí jsme nepočítali - jste úžasní.

Vávrovi (Brno) 11.10.2010

Katalog - komody a stoly - vestavěné skříně na míru

Další odvětví, kterým se naše firma Skříně na míru zabývá, je tzv. dovybavení vašeho interiéru.

Pokud již máte ve vašem bytě či domě nějaké vestavěné skříně a začínáte mít pocit, že se do nich už nevlezete, k tomu přesně slouží na míru navržené komody. Jejich výhoda spočívá opět ve velké variabilitě. Díky materiálu, použitém na vaše skříně (laminovaná dřevotříska s přesným výrobním číslem) se dají takovéto komody přesně sladit. Jejich použití je zejména na spodní prádlo, ponožky, trička a další drobnější oblečení. Pokud se rozhodnete , a máte na to prostor, pro výrobu komody ještě před instalací vestavěné skříně, uvolní se tím ve skříni více místa na objemnější oblečení, které nelze nijak poskládat do komody.

Dalším prvkem, který lze díky přesnému číslování dekorů, sladit s ostatním nábytkem je např. pracovní stůl. Variabilita materiálů nám umožní umístit takový pracovní stůl do prostor, kde se nevlezou jiné prvky ( vestavěná skříň, komoda, ...), třeba do rohu místnosti. Prakticky pro všechny pracovní stoly doporučujeme našim zákazníkům i praktické kontejnery se zásuvkami. Slouží především na umístění papírů a různých psacích potřeb a díky jejich mobilitě, můžou být umístěny vždy tam, kde vám to nejvíce vyhovuje.

Dále v tomto katalogu můžete vidět různé obyvákové stěny a TV stěny. Pro tento nábytek většinou doporučujeme moderní design v kombinaci světlých a tmavých materiálů. Opět se můžete přesvědčit, že různorodost kombinací je velká, ale najdete v ní i skrytý standart. Toto platí pro všechen nábytek. Jak pro vestavěné skříně, komody, noční stolky, pracovní stoly, tak i pro obývací stěny

 


 

 

 

 

Zobrazit plnou verzi webu

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

 
Zavřít