Novinky

Dobrý den

Televizní komoda je super a nádherná,děkuji za návrh a realizaci. Nyní si musíme pořídit lepší televizi, ta nám kazí dojem. Zaplatím hned ráno v práci a těším se na další spolupráci.

Cihlářová (Brno) 17.4.2009

Dobrý den pane Růžičko

Velmi děkuji za krásnou skříň, která je obdivem všech návštěv. Jsem ráda, že jsem dala na Vaše doporučení. Manželovi se skříň také moc líbí.

Hezký víkend

Marková (Brno) 22.11.2010

Dobrý den

Chtěl bych Vám poděkovat za moc pěkný televizní stolek, pochvalte prosím montážníky, byly slušní , rychlí a ochotní. Mezi řemeslníky také nebývá zvykem aby nábytek i vyleštili a vše uklidili.

Ať se Vám daří

Janotka (Hostěnice)

Dobrý den,

částka byla uhrazena 26.2.2010. Díky moc za vše, jsme velmi spokojeni.

Hezký den

Drozdová

Dobrý den pane Dvořáku,

Moc děkuji za kvalitní provedení skříně. Jsme moc spokojení… Děkuji vám i za ten kravatník. Fakturu od pana Růžičky jsem e-mailem obdržel. Díky za spolupráci.

S pozdravem,

Ing. Martin Hoffmann (Brno) 21.2.2011

Vážení pánové

Děkuji za krásnou skříň a profesionální přístup od prodejny, přez zaměření, až po samotnou montáž. Jsem s Vašimi službami velmi spokojená, budu doporučovat.

Dofková (Brno) 22.6.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Dobrý den pánové

Rád bych poděkoval za krásný nábytek v pokoji pro dceru, vše se moc povedlo a líbí se nám. Děkuji firmě za příkladnou péči o od návrhu na prodejně, až po konečnou realizaci.

Díky a pěkný den

Rygrovi (Kroměříž) 11.3.2008

Dobrý večer,

jsme moc spokojeni, děkujeme, bude potřeba pouze malé seřízení jedněch dveří na nové skříni, ještě jednou děkujem a v pondělí si zavoláme,

Hezký víkend

Pokorný (Renault Pokorny Brno) 3.2.2010

Vážení pánové,

dnes obdrženou fakturu jsem už zaplatila. Bežně platím až ve splatnosti; u vás jsem udělala výjimku. S prací vašich hochů, kteří mi montovali tři skříně, jsem velice spokojena. Myslím, že jsou to velice dobří zaměstnanci a svoji práci dělají s radostí a dobře. Přeji vaší firmě hodně úspěchů.

Děkuji a zdravím

Alena Putzova (Praha) 18.8.2010

Dobrý den pane Dvořáku

Skříń máme hotovou a je super a moc se mi líbí! Poděkujte prosím Vašim montérum za perfektní práci, využiji Vaše služby zanedlouho znovu. Pošlete mi prosím podklady pro platbu.

Těším se a pěkný den

Zycháček (Kroměříž) 26.2.2009

Pane Dvořáku,

dorazila jsem konečně domu. Pánové odvedli skvělou práci! Moc chválím :) Pošlete prosím fakturu, obratem zaplatím a mám skříň ještě o týden dřív :)

Díky

Dvořáková (Praha) 16.7.2010

Dobrý den.

Mnohokrát děkujeme, s takovou rychlostí jsme nepočítali - jste úžasní.

Vávrovi (Brno) 11.10.2010

Přehled fólií pro dvířka na kuchyně 

Kuchyň je místnost, kde každý z nás tráví spoustu času a tudíž by měla vytvářet pohodu domova. Každá kuchyň má ale svůj osobitý styl. Ten je vytvářen hlavně kuchyňskými dvířky. Naše nabídka dvířek pro kuchyně na míru zahrnuje na šedesát dekorů fólií rozdělených pro přehlednost do samostatných řad. Lesk - dodatečná povrchová úprava

Některé dekory dřevin lze dodatečně upravit lakováním. Lesklá úprava dřevodekorů je velmi zajímavá. Barevnost a struktura získají na intenzitě a hloubce. Výsledek je skutečně nevšední a vaše kuchyň dostane nádech masivního dřeva.

Patina - dodatečná povrchová úprava

Zajímavou možností finální povrchové úpravy je tzv. „patinace“.Nová dvířka získají vzhled nábytku „opotřebovaného“ věkem a užíváním. Díky tomu není u Vaší kuchyňské linky problémem dosáhnout atmosféry anglického šlechtického sídla nebo vytvořit iluzi staré horské chaty…

Je nutné zdůraznit, že patinace je dodatečnou povrchovou úpravou s vysokým podílem ruční práce a při výrobě může dojít k nechtěné odchylce v barevnosti jednotlivých dvířek. Proto každá kuchyňská linka s těmito dvířky je v podtatě originálem.

Standart

Řada Standard zahrnuje dlouhodobě nejžádanější a nejoblíbenější dekory. Kuchyně s těmito dvířky jsou právě tím tzv. Standartem, který přetrvává a odolává nájezdům moderních materiálů.Naleznete zde většinu našich fólií s dekorem dřeva – od světlých po tmavé, od domácích po exotické. Jedním z nejpoužívanějších dekorů pro kuchyňské linky je dekor Olše. Je to materiál klasický, ale svou strukturou splňuje všechna očekávání. 

Barevnost fólií je pouze ilustrativní - vlivem monitoru může dojít k barevnému posunu.

Trendy

Jak napovídá název, řada Trendy obsahuje dekory fólií používané pro moderní kuchyně na míru. Móda je ovšem proměnlivá, a proto se tato řada častěji mění. Některé fólie „odnese čas“ a na jejich místa nastoupí novinky aktuálně vládnoucí nábytkářskému průmyslu. Kuchyně s takovými dvířky je někdy velmi obtížné sladit s ostatním nábytkem, ale v kombinaci s kovovými prvky tvoří dominantu ve vašem domově, což je u kuchyně velmi důležité. 

Barevnost fólií je pouze ilustrativní - vlivem monitoru může dojít k barevnému posunu.

Trendy Exclusive

Skupina TRENDY EXCLUSIVE je výjimkou v naší nabídce. Je nová naprosto celá. Jak název napovídá, kuchyně s těmito dekory jsou nevšední a mimořádné určené podobně orientovaným zákazníkům.

Osobité, výjimečné, luxusní. dekory řady exclusive odrážejí inspiraci přírodou, její nepřekonatelnou rozmanitostí a krásou. Hodí se pro tvorbu jak nevšední kuchyňské linky, tak k dotvoření interiérů. Nejsou jednoduché. Zaujmou už na první pohled, ale překvapí a potěší pokaždé znovu a jinak. jako dobrá hudba, jako dobré víno... dobrá volba. exclusive.

Barevnost fólií je pouze ilustrativní - vlivem monitoru může dojít k barevnému posunu.

Trendy Lesk

Součástí řady Trendy je i skupina Trendy lesk. Lesklé povrchy jsou celosvětově v „kurzu“, proto není divu, že na této řadě stále pracujeme a rozšiřujeme ji. Zaslouží si to…

Barevnost fólií je pouze ilustrativní - vlivem monitoru může dojít k barevnému posunu.

Trendy Mat

Zatímco boom lesklých fólií trvá již několik sezón, matné provedení je „černým koněm“, který právě vyráží k trysku. Jsme přesvědčeni, že tato zatím skromná skupinka se velmi brzy rozroste…

Barevnost fólií je pouze ilustrativní - vlivem monitoru může dojít k barevnému posunu.

Zadní strana

Dvířka mohou být zajímavá z obou stran. Kdo netouží po tradiční bílé, může si u nás vybrat z aktuální nabídky dalších dekorů. Ke konkrétním dekorům fólií doporučujeme zadní strany na základně výrobní a uživatelské zkušenosti, ale nebráníme se jakékoliv kombinaci.

Barevnost fólií je pouze ilustrativní - vlivem monitoru může dojít k barevným rozdílům.

Zobrazit plnou verzi webu

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

 
Zavřít