Novinky

Dobrý den

Televizní komoda je super a nádherná,děkuji za návrh a realizaci. Nyní si musíme pořídit lepší televizi, ta nám kazí dojem. Zaplatím hned ráno v práci a těším se na další spolupráci.

Cihlářová (Brno) 17.4.2009

Dobrý den pane Růžičko

Velmi děkuji za krásnou skříň, která je obdivem všech návštěv. Jsem ráda, že jsem dala na Vaše doporučení. Manželovi se skříň také moc líbí.

Hezký víkend

Marková (Brno) 22.11.2010

Dobrý den

Chtěl bych Vám poděkovat za moc pěkný televizní stolek, pochvalte prosím montážníky, byly slušní , rychlí a ochotní. Mezi řemeslníky také nebývá zvykem aby nábytek i vyleštili a vše uklidili.

Ať se Vám daří

Janotka (Hostěnice)

Dobrý den,

částka byla uhrazena 26.2.2010. Díky moc za vše, jsme velmi spokojeni.

Hezký den

Drozdová

Dobrý den pane Dvořáku,

Moc děkuji za kvalitní provedení skříně. Jsme moc spokojení… Děkuji vám i za ten kravatník. Fakturu od pana Růžičky jsem e-mailem obdržel. Díky za spolupráci.

S pozdravem,

Ing. Martin Hoffmann (Brno) 21.2.2011

Vážení pánové

Děkuji za krásnou skříň a profesionální přístup od prodejny, přez zaměření, až po samotnou montáž. Jsem s Vašimi službami velmi spokojená, budu doporučovat.

Dofková (Brno) 22.6.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Dobrý den pánové

Rád bych poděkoval za krásný nábytek v pokoji pro dceru, vše se moc povedlo a líbí se nám. Děkuji firmě za příkladnou péči o od návrhu na prodejně, až po konečnou realizaci.

Díky a pěkný den

Rygrovi (Kroměříž) 11.3.2008

Dobrý večer,

jsme moc spokojeni, děkujeme, bude potřeba pouze malé seřízení jedněch dveří na nové skříni, ještě jednou děkujem a v pondělí si zavoláme,

Hezký víkend

Pokorný (Renault Pokorny Brno) 3.2.2010

Vážení pánové,

dnes obdrženou fakturu jsem už zaplatila. Bežně platím až ve splatnosti; u vás jsem udělala výjimku. S prací vašich hochů, kteří mi montovali tři skříně, jsem velice spokojena. Myslím, že jsou to velice dobří zaměstnanci a svoji práci dělají s radostí a dobře. Přeji vaší firmě hodně úspěchů.

Děkuji a zdravím

Alena Putzova (Praha) 18.8.2010

Dobrý den pane Dvořáku

Skříń máme hotovou a je super a moc se mi líbí! Poděkujte prosím Vašim montérum za perfektní práci, využiji Vaše služby zanedlouho znovu. Pošlete mi prosím podklady pro platbu.

Těším se a pěkný den

Zycháček (Kroměříž) 26.2.2009

Pane Dvořáku,

dorazila jsem konečně domu. Pánové odvedli skvělou práci! Moc chválím :) Pošlete prosím fakturu, obratem zaplatím a mám skříň ještě o týden dřív :)

Díky

Dvořáková (Praha) 16.7.2010

Dobrý den.

Mnohokrát děkujeme, s takovou rychlostí jsme nepočítali - jste úžasní.

Vávrovi (Brno) 11.10.2010

Dřezy a baterie

Nerezové, granitové, fragranitové dřezy a kuchyňské baterie patří do základní výbavy každé kuchyně bez nichž se nikdo neobejde. Rozhodovat se můžete mezi klasickými nebo rohovými jednodřezy, jednodřezy s okládací plochou a dvoudřezy. Kvalitní materiál nerez nebo granit, fragranit zaručí dlouhé roky a bezproblémové užívání vaší kuchyňské linky. Výběrem dřezu a kuchyňské baterie ovlivníte celkový vzhled kuchyně a vhodně doladíte např. ke dvířkům či pracovní desce.

Granitové dřezy:

Nyní jsou velmi oblíbeným materiálem na kuchyňský dřez, poskytují širokou škálu zastoupených barev, mají velmi vysokou tvrdost a odolnost proti poškrábání nebo nárazům tvrdých předmětů. Nemusíte se omezovat z hlediska teploty – snesou až 280 C a z hlediska údržby na nich jakékoli skvrny či nečistoty prakticky neexistují. Tyto dokonalé vlasnosti získaly díky použitým materiálům a technologii výroby. Z 80% jsou složeny z křemičitých písků a z 20% polymerové pryskyřice.

 

Nerezové dřezy:

Nerez je klasický, trvalý, odolný a hygienicky snadno udržovatelný materiál který zatím nikdy nebyl jiným materiálem překonán. Odhaduje se, že v českých domácnostech je zastoupen ze 75%. V porovnání s dřezy granit, fragranit je cenově nejdostupnější. Nerezové dřezy nabízejí dlouhou odolnost a klasický design velmi se hodící k ostatním nerezovým doplňkům, spotřebičům a úchytkám. Nerezové dřezy jsou vyráběny ve více povrchových úpravách.V nabídce jsou také tzv. tkané struktury nebo broušený povrch. Tyto úpravy jsou nejméně náročné na údržbu a působí matným dojmem.

Zobrazit plnou verzi webu

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

 
Zavřít