Novinky

Dobrý den

Televizní komoda je super a nádherná,děkuji za návrh a realizaci. Nyní si musíme pořídit lepší televizi, ta nám kazí dojem. Zaplatím hned ráno v práci a těším se na další spolupráci.

Cihlářová (Brno) 17.4.2009

Dobrý den pane Růžičko

Velmi děkuji za krásnou skříň, která je obdivem všech návštěv. Jsem ráda, že jsem dala na Vaše doporučení. Manželovi se skříň také moc líbí.

Hezký víkend

Marková (Brno) 22.11.2010

Dobrý den

Chtěl bych Vám poděkovat za moc pěkný televizní stolek, pochvalte prosím montážníky, byly slušní , rychlí a ochotní. Mezi řemeslníky také nebývá zvykem aby nábytek i vyleštili a vše uklidili.

Ať se Vám daří

Janotka (Hostěnice)

Dobrý den,

částka byla uhrazena 26.2.2010. Díky moc za vše, jsme velmi spokojeni.

Hezký den

Drozdová

Dobrý den pane Dvořáku,

Moc děkuji za kvalitní provedení skříně. Jsme moc spokojení… Děkuji vám i za ten kravatník. Fakturu od pana Růžičky jsem e-mailem obdržel. Díky za spolupráci.

S pozdravem,

Ing. Martin Hoffmann (Brno) 21.2.2011

Vážení pánové

Děkuji za krásnou skříň a profesionální přístup od prodejny, přez zaměření, až po samotnou montáž. Jsem s Vašimi službami velmi spokojená, budu doporučovat.

Dofková (Brno) 22.6.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Ahoj Jirko,

kluci nábytek namontovali skvěle, rychle a pečlivě, jsme spokojeni.

Díky

V. Farová (Praha) 2.3.2009

Dobrý den pánové

Rád bych poděkoval za krásný nábytek v pokoji pro dceru, vše se moc povedlo a líbí se nám. Děkuji firmě za příkladnou péči o od návrhu na prodejně, až po konečnou realizaci.

Díky a pěkný den

Rygrovi (Kroměříž) 11.3.2008

Dobrý večer,

jsme moc spokojeni, děkujeme, bude potřeba pouze malé seřízení jedněch dveří na nové skříni, ještě jednou děkujem a v pondělí si zavoláme,

Hezký víkend

Pokorný (Renault Pokorny Brno) 3.2.2010

Vážení pánové,

dnes obdrženou fakturu jsem už zaplatila. Bežně platím až ve splatnosti; u vás jsem udělala výjimku. S prací vašich hochů, kteří mi montovali tři skříně, jsem velice spokojena. Myslím, že jsou to velice dobří zaměstnanci a svoji práci dělají s radostí a dobře. Přeji vaší firmě hodně úspěchů.

Děkuji a zdravím

Alena Putzova (Praha) 18.8.2010

Dobrý den pane Dvořáku

Skříń máme hotovou a je super a moc se mi líbí! Poděkujte prosím Vašim montérum za perfektní práci, využiji Vaše služby zanedlouho znovu. Pošlete mi prosím podklady pro platbu.

Těším se a pěkný den

Zycháček (Kroměříž) 26.2.2009

Pane Dvořáku,

dorazila jsem konečně domu. Pánové odvedli skvělou práci! Moc chválím :) Pošlete prosím fakturu, obratem zaplatím a mám skříň ještě o týden dřív :)

Díky

Dvořáková (Praha) 16.7.2010

Dobrý den.

Mnohokrát děkujeme, s takovou rychlostí jsme nepočítali - jste úžasní.

Vávrovi (Brno) 11.10.2010

Kuchyně na míru dle vašich přání

Již řadu let vyrábíme kuchyně na míru dle Vašich přání a požadavků. Jsme ryze český výrobce, jehož kuchyně jsou spojením kvality a individuálního designu. Vyrobíme pro Vás kuchyňské linky ve stylu, který si sami vyberete. Pro jasnější představu a usnadnění rozhodování, vám zdarma provedeme 3D návrh Vaší budoucí kuchyně.

 

V dnešní době jsou požadavky na kuchyně stále větší a prostory pro jejich instalaci mnohdy velmi atypické. Ovšem díky variabilitě používaného materiálu, lze kuchyňské linky vestavět nejenom do klasických rovných místností, ale lze je udělat na míru i např. do šikmých prostor.

V případě kuchyně na míru nás však nezajímá pouze výsledný design a styl! Hlavní pozornost věnujeme především funkčnosti a účelnosti kuchyňské linky.

Námi nabízené kuchyně jsou zárukou vysoké kvality s 12ti letými zkušenostmi v nábytkářském průmyslu a garancí dostupné ceny. Pro vizualizaci i výrobu kuchyně na míru používáme širokou nabídku dvířek rozličných tvarů, barev a povrchových úprav. Pro kuchyňské linky doporučujeme vestavěné spotřebiče mnoha značek, drátěný program, kuchyňské dřezy, baterie a osvětlení. Jsme zastoupeni renomovanými výrobci a dodavateli:

Každá kuchyňská linka obsahuje určité základní součásti, které dotváří celkový dojem.

Základní součásti pro kuchyňské linky:

Dvířka pro kuchyně na míru

Dvířka jsou pro kuchyňské linky stejně důležité jako dveře pro celý dům. Dotváří celkový design kuchyně. Vzhledem k nepřebernému množství tvarů a barev si svou kuchyň můžete opravdu dovolit vymýšlet dle své skryté fantazie.ˇDvířka pro kuchyňské linky mohou být plná, prosklená, otočná nebo třeba výklopná. Pro lepší představu o tvarech a typech frézování neváhejte navštívit sekci "kuchyňská dvířka". Abychom splnili i vaše nejbujnější představy, spolupracujeme s   těmito předními výrobci kuchyňských dvířek.

 • Trachea
 • Grena
 • Tilia
 • Draft

Pracovní desky pro kuchyně na míru

 • EGGER
 • Kronospan

Vestavěné spotřebiče pro kuchyně na míru

 • Bosch
 • Siemens
 • Mora
 • Gorenje
 • Concept
 • Candy
 • Whirlpool
 • AEG
 • Zanussi

Drátěný program pro kuchyně na míru

 • Mivokor
 • Vibo

Dřezy a baterie pro kuchyně na míru

 • Franke
 • Schock

 

Pro inspiraci a představu prosím navštivte galerii kuchyní.

 

Termíny dodání kuchyňské linky máme v současné době 3 týdny.

email: info@skrinenamiru.cz

telefon: +420 541 225 757

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služby, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

 
Zobrazit plnou verzi webu

Zavoláme Vám!

Máte zájem o naše služy, zadejte své jméno a telefon, obratem Vám zavoláme zpět!

 
Zavřít